Kronos

Oprogramowanie dla agencji ochrony

Dowiedz się więcej

Firma

Firma

Kronos Polska pojawił się na rynku w 2010 r. jako wyłączny dystrybutor firmy Next! producenta oprogramowania Kronos – systemowego rozwiązania do zarządzania stacjami monitoringu.

 

 

W swej ofercie posiadamy rozwiązania darmowe dla firm uruchamiających działalność związaną z monitoringiem (Kronos Lt) jak również profesjonalny system integracji i zarządzania agencją ochrony (Kronos Net).

Skupiamy się na potrzebach naszych klientów oferując profesjonalną obsługę, jak również niezawodny sprzęt najwyższej jakości znanych i cenionych producentów na świecie. Kronos Polska wspiera klientów poszukujących rewolucyjnych rozwiązań w dziedzinie monitoringu oraz ochrony, jak również wykonuje dedykowane projekty na rynek ochrony jak i dla innych branż.

O wszechstronności oferowanych przez naszych produktów świadczy fakt, że znajdują one miejsce nie tylko w agencjach ochrony w Polsce, lecz także największych spółkach akcyjnych (Heineken, Papier Kwidzyn), koncernach paliwowych i energetycznych (Grupa Lotos, PGNiG), elektrowniach, wojsku (port Marynarki Wojennej RP w Gdańsku), portach lotniczych (Lotnisko Okęcie), Policji, strażach pożarnych i w wielu innych, m.in. jako systemy monitoringu zagrożeń i środowiska.

W swojej ofercie handlowej posiadamy urządzenia do szeroko pojętego monitoringu dla podmiotów działających na rynku ochrony.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do nawiązania bezpośredniego kontaktu z nami!

 

Nasz zespół

Sławomir Piela

współwłaściciel

mgr inż. Bartłomiej Dryja

współwłaściciel

Ewa Zagrabska

Specjalista ds. HR

Maciej Śpiewak

Specjalista ds. obsługi klienta

Arkadiusz Zabilski

Specjalista ds. obsługi klienta

Marek Friedrich

Specjalista ds. wsparcia tech.

Paweł Bartoszek

Specjalista ds wsparcia technicznego

W zawiązku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu danych - tzw. RODO - przekazujemy Ci podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych:

Administrator danych oraz informacje kontaktowe
Administratorem danych jest Kronos Polska sp. j. Bielsko Biała ul. Cieszyńska 365 email: biuro@kornos.pl

Cele przetwarzania danych oraz podstawa prawna
Dane osobowe będą przetwarzane w celach:
• Udostępniania wersji demonstracyjnych produktów Kronos Polska,
• udostępniania dokumentacji produktów Kronos Polska
• rozsyłania informacji o produktach Kronos Polska

Kategorie danych osobowych
Wśród danych osobowych znajdują się: nazwa przedsiębiorcy obejmująca firmę (nazwę) oraz imię i nazwisko właściciela, adres siedziby, adres oddziałów, nr NIP, nr REGON, adres e-mail, nr telefonu, nr nadany w systemie informatycznym.

Ponadto w bazie mogą pojawić się dane osoby kontaktowej w postaci imienia i nazwiska, stanowiska służbowego, służbowego nr telefonu i służbowego adresu e-mail

Okres przez który dane będą przetwarzane
• Dane przetwarzane będą do czasu zgłoszenia żądania usunięcia danych lub sprzeciwu

Odbiorcy danych
Dane nie będą udostępniane partnerom biznesowym.

Źródło pochodzenia danych
Dane pochodzą z formularzy wypełnianych na stronie Kronos Polska sp. j.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.
Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE