Kronos

Oprogramowanie dla agencji ochrony

Dowiedz się więcej

Firma

Firma

Kronos Polska pojawił się na rynku w 2010 r. jako wyłączny dystrybutor firmy Next! producenta oprogramowania Kronos – systemowego rozwiązania do zarządzania stacjami monitoringu.

 

 

W swej ofercie posiadamy rozwiązania darmowe dla firm uruchamiających działalność związaną z monitoringiem (Kronos Lt) jak również profesjonalny system integracji i zarządzania agencją ochrony (Kronos Net).

Skupiamy się na potrzebach naszych klientów oferując profesjonalną obsługę, jak również niezawodny sprzęt najwyższej jakości znanych i cenionych producentów na świecie. Kronos Polska wspiera klientów poszukujących rewolucyjnych rozwiązań w dziedzinie monitoringu oraz ochrony, jak również wykonuje dedykowane projekty na rynek ochrony jak i dla innych branż.

O wszechstronności oferowanych przez naszych produktów świadczy fakt, że znajdują one miejsce nie tylko w agencjach ochrony w Polsce, lecz także największych spółkach akcyjnych (Heineken, Papier Kwidzyn), koncernach paliwowych i energetycznych (Grupa Lotos, PGNiG), elektrowniach, wojsku (port Marynarki Wojennej RP w Gdańsku), portach lotniczych (Lotnisko Okęcie), Policji, strażach pożarnych i w wielu innych, m.in. jako systemy monitoringu zagrożeń i środowiska.

W swojej ofercie handlowej posiadamy urządzenia do szeroko pojętego monitoringu dla podmiotów działających na rynku ochrony.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do nawiązania bezpośredniego kontaktu z nami!

 

Nasz zespół

Sławomir Piela

współwłaściciel

mgr inż. Bartłomiej Dryja

współwłaściciel

Ewa Zagrabska

Specjalista ds. HR

Maciej Śpiewak

Specjalista ds. obsługi klienta

Arkadiusz Zabilski

Specjalista ds. obsługi klienta

Marek Friedrich

Specjalista ds. wsparcia tech.

Paweł Bartoszek

Specjalista ds wsparcia technicznego